Реєстрація та правила

Призначення

Форум було створено для того, щоб допомогти Вам отримувати інформаційну допомогу, ділитися досвідом, висказувати свою точку зору з питань, пов'язаних із процесом «Довкілля для Європи» а також суміжними темами. Наш Форум - це ДІАЛОГ коректних висловлювань і поважаючих одне одного людей. Сподіваємось, що спілкування тут буде приємним та корисним для Вас.

Загальні положення

 1. Кожний учасник під час реєстрації на цьому Форумі погоджується з Правилами цього Форуму.
 2. Незнання Правил або нерозуміння останніх не звільняє учасників від відповідальності за свої дії.
 3. Ці Правила можуть бути змінені в будь-який момент шляхом додавання нових повідомлень або редагування старих.
 4. Основною метою Форуму є обговорення тем, відкритих у відповідних розділах та у відповідності до цих Правил.
 5. Цей Форум будується на принципах поваги честі та гідності учасників Форуму, взаємоповаги, рівних можливостей учасників Форуму, неприпустимості дискримінації за будь-якою ознакою.
 6. Основними мовами спілкування на Форумі є українська та російська.
 7. Усі учасники Форуму мають рівні права та обов'язки, незалежно від їх віку, статі, національності, місця проживання, часу реєстрації на Форумі та будь-яких інших обставин.

Учасники мають право

 1. Переглядати повідомлення на Форумі та створювати власні повідомлення та теми.
 2. Цитувати повідомлення або частини повідомлень інших учасників під час створення власного поста, редагуючи (вибираючи потрібні фрагменти повідомлення), але не змінюючи текст початкового повідомлення, що використовується.
 3. Брати участь в дискусії, висловлювати власну думку з питання, піднятого в будь-якій темі.
 4. Використовувати всі наявні засоби та функції Форуму для створення та редагування тем та повідомлень, включаючи вставки посилань на Інтернет-ресурси, файлів та зображень тощо (у випадках, передбачених цими Правилами).
 5. Повідомляти про порушення Правил Форуму Адміністрації, написавши персональне повідомлення або скориставшись іншими наявними засобами для інформування про порушення.
 6. Обмінюватися будь-якими файлами (за виключенням шкідливого ПЗ, яке може спровокувати збій в роботі форуму) електронною поштою.

Учасникам форуму забороняється

 1. Використання нецензурних висловів.
 2. Образа та дискримінація учасників за будь-якою ознакою (статевою, віковою, національною, релігійною тощо), вступати в суперечки та провокувати їх, а також піддаватися на провокації.
 3. Розповсюдження та публікацію приватної інформації про користувача та повне або часткове відтворення елементів приватної переписки з ним/нею без його/її згоди.
 4. Публікація повідомлень та тем, що містять образи на адресу будь-якого народу та країни, а також таких, що ображають мову, історію, культуру, традиції та інші національні цінності будь-якого народу та країни.
 5. Публікація тем або повідомлень, що носять характер заклику або пропаганди протизаконних або протиправних дій, висловлень, що містять прояв національної, расової, релігійної або будь-якої іншої нетерпимості, пропаганду екстремізму та фашизму, наркотиків та наркотичних речовин.
 6. Ім'я нового користувача не повинно містити адрес працюючих хостів.
 7. Створення тем або повідомлень, що рекламують товари, послуги, мереживні ресурси тощо.
 8. Повторне введення одного й того ж повідомлення (теми), а також фактичне дублювання одних й тих же тем під іншими назвами.
 9. Використання будь-яких порушень, що описані в цьому розділі, при публікації підпису та аватару.
 10. Використання можливості режиму особистих повідомлень, а також e-mail учасників для розсилання спаму.
 11. Розміщення шкідливого ПЗ.

Представники Адміністрації мають право

Редагувати, видаляти, переміщувати теми або повідомлення в певних розділах у відповідності до своїх прав та Правил Форуму, редагувати профіль користувача, застосовувати санкції та інші заходи з контролю над повідомленнями та темами в рамках своїх прав.

Позбавляти права писати повідомлення, банити учасника у випадку не дотримання учасником Правил Форуму.

Санкції за порушення правил

Як санкції за порушення Правил Форуму можуть використовуватися: винесення усних попереджень, позбавлення права на публікацію повідомлень, бан (заборона на участь у Форумі ).

Вибір санкції також як і виключення із правил залишаються на розсуд Адміністрації .

Дії Адміністрації не обговорюються й не підлягають оскарженню. Адміністрація не вплутується в дискусії, що стосуються їхніх дій. Якщо Ви з якої-небудь причини не згодні із санкціями Адміністрації, повідомте їм про це за допомогою приватного повідомлення.

 

Реєстрація

 

Вхід